tel.: 32- 32 42 200 | e-mail: cbid@cbid.pl

Nasi narciarze na gigancie

2023.03.06

Drużyna CBiD zajęła siódme miejsce w zawodach narciarskich branży górniczej w slalomie gigancie, które odbyły się na Stacji Narciarskiej Cieńków w Wiśle. BRAWO!

Organizowane przez Nadwiślańską Agencję Turystyczną zawody zgromadziły około 170 pasjonatów narciarstwa, reprezentujących kopalnie, zakłady górnicze i okołogórnicze ze Śląska i Małopolski. Zgłoszone zostały 22 drużyny liczące sobie minimum pięciu członków.

Centrum Badań i Dozoru występowało również jako partner tegorocznej imprezy.

CBiD reprezentowała drużyna pięcioosobowa. Siódme miejsce zapewniła jej suma czasów 2 minuty, 52 sekiund. Do zwycięzcy brakło około (zaledwiesmiley) 30 sekund, ale i tak jesteśmy dumni z naszych narciarzy.

Poza pracownikami, udział w zawodach wzięły także ich rodziny. Indywidualnie nasi zawodnicy plasowali się na miejscach piątym, ósmym, jedenastym i dziewiętnastym.  Dzieci w swoich kategoriach wiekowych zajęły miejsca siódme.

Serdecznie gratulujemy Narciarzom CBiD  i wszystkim uczestnikom zawodów.

A tak jeździli nasi narciarze w slalomie gigancie.